رادیاتورهای استیل دیما رادیاتور

شرکت “دیـما رادیـاتور” محصولات خود را به صورت رادیاتورهای پره ای و در قالب  بلوک های  آماده در ابعاد مختلف به صورت انبوه با خط تولید کاملا مکانیره و برای اولین بار در ایران از جنس استیل ضد زنگ “stainless steel” به مشتریان خود ارائه می کند.

محصولات دیـما رادیـاتور

رادیاتور افقی

حوله خشک کن

رادیاتور عمودی

چرا دیما رادیاتور بخریم؟

مطمئنا برای بسياری از ما اتفاق افتاده است كه از وجود رادياتورهای قديمی در منزل خود خوشحال نباشيم. چرا كه در اكثر مواقع با ظاهر نامناسبشان و يا حتی قرار گرفتن در يک فضای نامناسب از منزل، دكوراسيون خانه ما را تحت تاثير قرار می دهند و بسيار پيش آمده كه به اين موضوع فكر كنيم كه كاش جای رادياتور آنجا نبود.

اما اگر يک راه حل ساده برای اين مشكل وجود داشته باشد، چه؟ اگر به راحتی بتوان يک ظاهر لوكس و مدرن به اين رادياتورها داد كه نه تنها ديگر وجودشان ناراحت كننده نباشد، بلكه تاثير به سزايی در دكوراسيون داخلی منزل داشته باشند.

بهترين و موثرترين راه حل، استفاده از رادياتورهای استيل هست. اين رادياتورها امروزه در شكل های متفاوتی توليد می شوند و مثل يک قطعه هنری جای خود را در خانه های شيک و مدرن امروزی باز كرده اند و علاوه بر گرمايش، ظاهر بسيار زيباتری به منزل می دهند. البته از مزايای بسياری هم نسبت به رادياتورهای قديمی برخوردار هستند.

در همين راستا رادیاتور های دیما رادیاتور، تولید شده از استنلس استیل گرید ۳۰۴ به شکل انبوه با خط تولید کاملاً مکانیزه و با طراحی علمی- مهندسی برای اولین بار در ایران ارائه شده كه علاوه بر راندمان حرارتی مطلوب، بهترین جایگزین برای پوشش دادن بسیاری از معایب رادیاتورهای آلومینیومی، فولادی و چدنی از جمله بزرگی و ظاهر نامناسب آن ها می باشد. محصولات دیما رادیاتور در ابعاد و مدل های متنوع به خوبی با تجهیزات خانه و سایر المان های دکوری همخوانی داشته و خانه شما را مدرن تر می سازد.

از دیگر ویژگی های اين رادیاتورها، مقاومت بالا نسبت به خوردگی و پوسیدگی می باشد که آن ها را به يک گزینه عالی برای به کارگیری در محیط ها و فضاهایی که رطوبت زیاد دارند، مانند مناطق جغرافیایی خاص، حمام ها، استخر ها و یا سایر مکان های مشابه تبدیل كرده است.

تمامی اين رادیاتور ها هماهنگ با کلیه سیستم های گرمایشی مرکزی و انواع پکیج می باشند.

محصولات دیما رادیاتـور در راستای حفظ حقوق مصرف کننده و سلامت محیط زیست پایه گذاری شده و ضمن کاهش مصرف انرژی، زیبایی و دوام را برای مصرف کنندگان فراهم می آورد. ضمانت ۳۰ ساله این شرکت خود گواهی بر کیفیت بسیار بالای این محصولات می باشد.

محصولات پرفروش