فروشگاه اینترنتی لوکس مـارت، به منظور شناسایی، ارزیابی و جمع آوری بهترین برندها در خصوص محصولات ساختمانی و دکوراسیون داخلی لوکس و مدرن تاسیس شده و در همین راستا به مشاوره و تامین کالا می پردازد. لوکس مارت فعالیت خود را با معرفی نسل جدید رادیاتورهای دکوراتیو شامل رادیاتورهای استیل دیما و رادیاتورهای لوکس و کم مصرف آنیت آغاز کرد. در حال حاضر لوکس مارت با هدف نوآوری در طراحی، در حال گسترش زمینه فعالیت خود و یافتن راه حل های بهینه در سایر زمینه ها می باشد و توانسته است مجموعه ای از کالاهای با کیفیت در زمینه محصولات لوکس و مدرن را گرد هم آورد.

از اهداف مهم فروشگاه اینترنتی لوکس مارت، ارائه ی تصویری درست از مفهوم طراحی داخلی لوکس و در عین حال مدرن بوده و می کوشد تا با استفاده از دانش فنی روز و ارائه راهکارهای کارآمد، محصولات و خدمات نوین و متفاوتی را برای صاحبین مشاغل مختلف و همچنین مصرف کنندگان نهایی فراهم آورد و همـواره با تسهیل فرایندهای انتخاب و تصـمیم گیری، مخاطبین خود را به داشتن نگاهی هوشـمند به سبکــ زندگی تشویق کرده و آنان را یک گام به دنیای مدرن امروزی نزدیک تر سازد.

اما بی‏‌گمان دنیای مـدرن امروزی، خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. هر روزه مزایای خرید اینترنتی، تعداد بیشتری از مردم را به تجربه این الگوی خرید ترغیب می‏‌کند و حقیقتاً افراد این روش را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن دیده و کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

در همین راستا، لوکس مارت، کیفیت خرید اینترنتی مشتریان و اعتماد و رضایتمندی آنان را سرلوحه کار خود قرار داده و از هیچ گونه تلاشی برای رفاه مشتریان خود و روزآمد سازی محصولات متناسب با نیازهای آنان و سهولت فرایند انتخاب و خرید کالا دریغ نخواهد کرد.
شعار ما داشتن خانه ای لوکس و مدرن برای هر ایرانی می باشد.