به دنبال بهترین دستگاه تصفیه هوا هستید؟

همواره در خصوص نحوه انتخاب بهترین نوع تصفیه هوا بحث و اختلاف نظر وجود داشته است. اما به طور کلی یک دستگاه تصفیه هوای خوب دستگاهی است که بتواند به بیشتر نیازهای خاص شما پاسخ دهد. از مهم ترین این نیازها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مناسب تا ۳۰ متر مربع

-5%
۶,۵۳۵,۰۰۰ تومان ۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان
-15%
تحویل فوری
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
-5%
۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۷,۴۱۰,۰۰۰ تومان
-5%
۶,۵۴۲,۰۰۰ تومان ۶,۲۱۵,۰۰۰ تومان

مناسب تا ۶۵ متر مربع

-5%
۸,۸۵۵,۰۰۰ تومان ۸,۴۱۰,۰۰۰ تومان
-5%
۱۱,۶۰۵,۰۰۰ تومان ۱۱,۰۲۵,۰۰۰ تومان
-10%
تحویل فوری

تصفیه آب و هوا

تصفیه هوا کنت مدل Aura

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

مناسب تا ۱۱۰ متر مربع

-5%
۲۹,۹۶۵,۰۰۰ تومان ۲۸,۴۶۰,۰۰۰ تومان
-5%
۱۶,۰۲۷,۰۰۰ تومان ۱۵,۲۲۰,۰۰۰ تومان
-5%
۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۱۲,۸۲۵,۰۰۰ تومان

خرید دستگاه تصفیه هوا از فروشگاه اینترنتی لوکس مارت

فروشگاه اینترنتی لوکس مـارت با هدف در نظر گرفتن سلامت مشتریان خود، تصمیم گرفته است تا برخی محصولات مرتبط در این راستا را نیز ارائه نماید. لذا در حال حاضر در کنار سبد محصولات ساختمانی لوکس و مدرن خود، به ارائه دستگاه های تصفیه ی هوا بر اساس نیازهای مختلف مشتریان نیز می پردازد. چرا که امروزه تکنولوژی می تواند نقش به سزایی در سلامت انسان ها ایفا کند.
انواع مختلفی از دستگاه های تصفیه ی هوا از برندهای معتبر همچون تصفیه هوای بلوایر Blueair، تصفیه هوای میدیا Midea و همچنین تصفیه هوای کنت Kent گرد هم آورده شده تا شما بتوانید به راحتی بر اساس قیمت، متراژ محل مورد نظر و همچنین در نظر داشتن برتری عملکردی هر یک از آن ها، به انتخاب بهترین دستگاه مطابق با نیاز خود بپردازید. لوکس مارت با هدف جلب رضایت کلیه مشتریان خود، سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت رایگان تحویل داده و تلاش دارد تا بهترین قیمت را در میان سایر عرضه کنندگان این محصول ارائه نماید.