مناسب برای فضای ۳۰ متر مربعمشاهده دسته

-15%
۶,۵۳۵,۰۰۰ تومان۵,۵۵۰,۰۰۰ تومان

-15%
هدیه ویژه
۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۶,۶۳۰,۰۰۰ تومان
-20%
تحویل فوری
۶,۵۴۲,۰۰۰ تومان ۵,۲۴۰,۰۰۰ تومان

مناسب برای فضای ۶۵ متر مربعمشاهده دسته

-20%
تحویل فوری
۸,۸۵۵,۰۰۰ تومان ۷,۰۹۰,۰۰۰ تومان
-20%
تحویل فوری
۱۱,۶۰۵,۰۰۰ تومان ۹,۲۹۰,۰۰۰ تومان
-25%
تحویل فوری
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

مناسب برای فضای ۶۵ متر مربعمشاهده دسته

-20%
تحویل فوری
۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

به دنبال بهترین دستگاه تصفیه هوا هستید؟

همواره در خصوص نحوه انتخاب بهترین نوع تصفیه هوا بحث و اختلاف نظر وجود داشته است. اما به طور کلی یک دستگاه تصفیه هوای خوب دستگاهی است که بتواند به بیشتر نیازهای خاص شما پاسخ دهد. از مهم ترین این نیازها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

خرید دستگاه تصفیه هوا از فروشگاه اینترنتی لوکس مارت

فروشگاه اینترنتی لوکس مـارت با هدف در نظر گرفتن سلامت مشتریان خود، تصمیم گرفته است تا برخی محصولات مرتبط در این راستا را نیز ارائه نماید. لذا در حال حاضر در کنار سبد محصولات ساختمانی لوکس و مدرن خود، به ارائه دستگاه های تصفیه ی هوا بر اساس نیازهای مختلف مشتریان نیز می پردازد. چرا که امروزه تکنولوژی می تواند نقش به سزایی در سلامت انسان ها ایفا کند.
انواع مختلفی از دستگاه های تصفیه ی هوا از برندهای معتبر همچون تصفیه هوای بلوایر Blueair، تصفیه هوای میدیا Midea و همچنین تصفیه هوای کنت Kent گرد هم آورده شده تا شما بتوانید به راحتی بر اساس قیمت، متراژ محل مورد نظر و همچنین در نظر داشتن برتری عملکردی هر یک از آن ها، به انتخاب بهترین دستگاه مطابق با نیاز خود بپردازید. لوکس مارت با هدف جلب رضایت کلیه مشتریان خود، سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت رایگان تحویل داده و تلاش دارد تا بهترین قیمت را در میان سایر عرضه کنندگان این محصول ارائه نماید.