رادیاتور دکوراتیو

-10%
۱,۲۱۰,۰۰۰ تومان۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
-10%
۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان
-10%
۱,۷۴۵,۰۰۰ تومان۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
-10%
۲,۶۴۵,۰۰۰ تومان۴,۰۶۰,۰۰۰ تومان
-10%
جدید
۲,۵۸۰,۰۰۰ تومان۴,۳۶۵,۰۰۰ تومان
-10%
۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان۱,۷۱۵,۰۰۰ تومان

حوله خشک کن

-10%
۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان۲,۰۲۵,۰۰۰ تومان
-10%
۱,۳۳۵,۰۰۰ تومان۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
-10%
۱,۱۴۵,۰۰۰ تومان۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان
-10%
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان
-10%
۳,۱۴۶,۰۰۰ تومان ۲,۸۳۲,۰۰۰ تومان
-10%
جدید
۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان۲,۰۹۵,۰۰۰ تومان

برای خرید رادیاتور دکوراتیو به چه نکاتی باید توجه کرد؟

همیشه در خرید رادیاتور و حوله خشک کن باید مجموعه عواملی را برای رسیدن به نتیجه دلخواه در نظر گرفت. از جمله این موارد می توان به نکات زیر اشاره کرد:

خرید رادیاتور و حوله خشک کن از فروشگاه اینترنتی لوکس مارت

 فروشگاه اینترنتی لوکس مارت، فعالیت خود را با معرفی نسل جدید رادیاتورها آغاز کرده و در حال حاضر عرضه کننده انواع رادیاتور دکوراتیو با بهترین کیفیت موجود در بازار و طراحی بی مانند است. این محصولات دارای ظاهری بسیار لوکس و مدرن می باشد و علاوه بر ایجاد گرمایش ، هماهنگی بی نظیری با کلیه المان های به کار رفته در دکوراسیون داخلی منزل شما دارد. در حال حاضر نيز در سراسر دنيا اين رادياتورها به دلیل داشتن مزایای بسیار جايگزين مدل های قدیمی شده و جای خود را در خانه های مدرن امروزی باز کرده اند.

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی لوکس مارت نسبت به خرید رادیاتور و حوله خشک کن از جمله انواع رادیاتور استیل ، رادیاتور فولادی و لوازم جانبی آن ها اقدام کنید. لوکس مارت با هدف جلب رضایت کلیه مشتریان خود ، سفارشات مورد نظر آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت رایگان تحویل داده و همواره با اطمینان بهترین قیمت را در میان سایر عرضه کنندگان این محصولات ارائه می کند. همچنین شما می توانید با تکمیل فرم کارشناسی، از خدمات مشاوره، کارشناسی، نصب و یا تعمیرات این محصولات در کمترین زمان ممکن توسط متخصصان لوکس مارت برخوردار شوید.