رادیاتور استیلدسته رادیاتور استیل

-10%

۱,۷۸۳,۴۰۰ تومان۱,۶۰۵,۰۰۰ تومان

-10%

۴,۰۱۶,۳۰۰ تومان۳,۶۱۵,۰۰۰ تومان

-10%

۲,۰۱۸,۸۰۰ تومان۱,۸۲۰,۰۰۰ تومان

-10%

۲,۴۴۷,۸۰۰ تومان۲,۲۰۵,۰۰۰ تومان

-10%

۳,۸۹۸,۰۰۰ تومان۳,۵۱۰,۰۰۰ تومان

-10%

۳,۴۱۱,۳۰۰ تومان۳,۰۷۰,۰۰۰ تومان

-10%

۲,۲۶۹,۹۰۰ تومان۲,۰۴۵,۰۰۰ تومان

رادیاتور آلومینیومیدسته رادیاتور آلومینیومی

حوله خشک کندسته حوله خشک کن

-10%

۲,۷۳۴,۲۰۰ تومان۲,۴۶۰,۰۰۰ تومان

-10%
۲,۲۲۳,۱۰۰ تومان ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
-10%

۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان۱,۵۲۵,۰۰۰ تومان

-10%

۱,۹۴۷,۲۰۰ تومان۱,۷۵۵,۰۰۰ تومان

-10%
۳,۷۰۷,۲۰۰ تومان ۳,۳۴۰,۰۰۰ تومان

شیر رادیاتوردسته شیر رادیاتور

۴۵۰,۰۰۰ تومان

برای خرید رادیاتور دکوراتیو به چه نکاتی باید توجه کرد؟

همیشه در خرید رادیاتور و حوله خشک کن باید مجموعه عواملی را برای رسیدن به نتیجه دلخواه در نظر گرفت. از جمله این موارد می توان به نکات زیر اشاره کرد:

خرید رادیاتور و حوله خشک کن از فروشگاه اینترنتی لوکس مارت

فروشگاه اینترنتی لوکس مارت، فعالیت خود را با معرفی نسل جدید رادیاتورها آغاز کرده و در حال حاضر عرضه کننده انواع رادیاتور دکوراتیو با بهترین کیفیت موجود در بازار و طراحی بی مانند است. این محصولات دارای ظاهری بسیار لوکس و مدرن می باشد و علاوه بر ایجاد گرمایش ، هماهنگی بی نظیری با کلیه المان های به کار رفته در دکوراسیون داخلی منزل شما دارد. در حال حاضر نيز در سراسر دنيا اين رادياتورها به دلیل داشتن مزایای بسیار جايگزين مدل های قدیمی شده و جای خود را در خانه های مدرن امروزی باز کرده اند.

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی لوکس مارت نسبت به خرید رادیاتور و حوله خشک کن از جمله انواع رادیاتور آلومینیومی ، رادیاتور استیل ، رادیاتور فولادی و لوازم جانبی آن ها اقدام کنید. لوکس مارت با هدف جلب رضایت کلیه مشتریان خود ، سفارشات مورد نظر آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت رایگان تحویل داده و همواره با اطمینان بهترین قیمت را در میان سایر عرضه کنندگان این محصولات ارائه می کند. همچنین شما می توانید با تکمیل فرم کارشناسی، از خدمات مشاوره، کارشناسی، نصب و یا تعمیرات این محصولات در کمترین زمان ممکن توسط متخصصان لوکس مارت برخوردار شوید.