آشپزخانه ۵ ستاره تو

اتمام فروش ویژه

به طور قطع یک‌ آشپزخانه مدرن در سینک، هود و گاز آن خلاصه می شود. چرا که سایر لوازم برقی آشپزخانه به لحاظ ظاهری، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. تنها در رنگ و‌ برخی جزییات متفاوتند. پس اگر به دنبال ایجاد فضایی لوکس و مدرن در آشپزخانه خود هستید، باید نگاه ویژه ای به این دسته از محصولات داشته باشید. از طرفی استفاده از محصولات کارآمدتر باعث ایجاد فضای کار راحت و نیازمند انرژی کمتر می شود. چرا که بیشترین زمان صرف شده در آشپزخانه در محدوده سینک و گاز می باشد. البته نباید فراموش کرد که محصولاتی مانند هود نیز مستقیم با سلامتی شما در ارتباط هستند. بنابراین از اهمیت انتخاب یک برند خوب نباید غافل ماند.

ما در کمپین آشپزخانه پنج ستاره تو با فروش فوق العاده محصولات کلایبرگ انتخاب را برای شما راحت تر کرده ایم. محصولات با کیفیت عالی و قیمتی مناسب بهتر از هر زمانی در دسترس شماست.

شرکت آرنا استیل تولیدکننده و واردکننده محصولات کلایبرگ در ایران به عنوان برندی پیشرو در طراحی و ساخت لوازم آشپزخانه می‌ باشد. کلایبرگ از آغاز فعالیت کاری خود با بهره گیری از طراحی های مدرن به دنبال ایجاد محصولاتی لوکس و متفاوت بوده است. تمایز این برند تا حدی است که تشخیص این که محصولات آن تولید داخل بوده و یا وارداتی هستند، به سادگی ممکن نیست. علاوه بر این، شما با انتخاب این برند می توانید به راحتی از زیبایی و کیفیت در کنار خدمات پس از فروش مناسب بهره مند شوید.

برند کلایبرگ

در حال حاضر با توجه به نوسانات قیمت کلیه کالاها در بازار و همچنین طولانی شدن زمان واردات اجناس خارجی، انتخاب کالای ایرانی معقول ترین کار به نظر می رسد. به ویژه اگر  در زمینه تولید آن کالا برندینگ صورت گرفته و از کیفیت مشابه نمونه خارجی برخوردار باشد. از کالای ایرانی با کیفیت باید حمایت کرد. پس برای بیشترین سود از فروش فوق العاده محصولات کلایبرگ، خرید خود را حتی یک روز هم به تعویق نیندازید.

شماره تماس: ۸۸۸۰۲۴۱۵-۰۲۱  ،  ۸۸۸۹۳۱۳۳-۰۲۱   |   آدرس ایمیل: info@luxemart.ir

شماره تماس | آدرس ایمیل


۰۲۱-۸۸۸۹۳۱۳۳  ، ۰۲۱-۸۸۸۰۲۴۱۵

info@luxemart.ir

ما را دنبال کنید


 

نماد اعتماد الکترونیکی


 

نماد ساماندهی


 

logo-samandehi